Rocket Fellas - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Rocket Fellas – recenze online automatu

Rocket Fellas je online výherní automat, který vás zavede do světa trpaslíků a jejich důlních dobrodružství. Objevte divoké symboly a volná zatočení, které vám mohou přinést bohatství. Přidejte se k výbušné zábavě a roztáčejte válce plné pokladů!

Rocket Fellas Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 50 Kč
Max. výhra 366 250 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Hra a ovládání online výherního automatu Rocket Fellas

Rocket Fellas je online slot od Thunderkick. Hra se hraje na pěti válcích s 30 výherními liniemi. K dispozici jsou různé symboly, včetně divokých symbolů a symbolů Scatter. Hráči spouštějí otočky pomocí tlačítka Spin, zatímco tlačítko Max Bet umožňuje sázku na maximální hodnotu. Režim Auto Play umožňuje automatické otáčení válců. Symbol Scatter aktivuje bezplatné otočky, během kterých se objeví speciální funkce. Výhry jsou vypláceny za shodné symboly na výherních liniích.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Rocket Fellas

Rocket-Fellas-uvodni

Rocket Fellas od Thunderkick je zábavný online slot s výbušnou tématikou a originální grafikou. Hra nabízí zajímavé bonusy a funkce, které udrží hráče napnuté. Animace jsou plynulé a zvukový doprovod skvěle doplňuje atmosféru. Celkově je Rocket Fellas skvělým přírůstkem do světa online automatů.

Hrát