Fortuna Pub - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Fortuna Pub

Ponořte se do atmosféry tradičního českého hostince s online slotem "Fortuna Pub". Zažijte radost z výher, které přinášejí typické symboly piv a kořalky. Zbavte se starostí a vyhrajte více než vaše srdce doufalo, přímo z pohodlí domova!

Fortuna Pub Informace o hře
Výrobce Tech4bet
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Jackpot, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Fortuna Pub

Ve Fortuna Pub od Tech4bet zvolte hodnotu sázky pomocí tlačítka "Sázka". Klikněte na "Start" pro roztočení válců. Výhry jsou vyplaceny za kombinace tří nebo více stejných symbolů na výherních liniích. Speciálními symboly jsou divoký "Wild", který nahrazuje jiné symboly, a "Scatter", který aktivuje volné otáčky. Povolení automatické hry nastavíte tlačítkem "Autoplay". Výhry jsou zobrazeny v přehledné tabulce výplat.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Fortuna Pub

Fortuna Pub

Fortuna Pub od Tech4bet je online výherní automat, který skvěle kombinuje atmosféru tradičního českého pubu s moderními prvky. Hráči ocení poutavou grafiku i zajímavé herní funkce. Skvělý výběr tematických symbolů a lákavé bonusové hry dělají z Fortuna Pub zábavný zážitek pro milovníky online hazardu.

Hrát