Popis pětiválcového slotu Flux

Zažijte dynamickou zábavu s online slotem "Flux". Tento moderní automat vás uchvátí unikátními funkcemi, které nabízejí freespiny a nečekané výhry. Připravte se na vzrušující dobrodružství plné barevných efektů a šancí na skvělý jackpot!

Flux Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 15
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 185 Kč
Max. výhra 473 970 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Flux, jak ovládat?

Flux od Thunderkick je automat s 5 válci a 15 výherními liniemi. Hráči volí sázky pomocí tlačítek "+" a "-". Symboly zahrnují různé barevné krystaly, přičemž speciální symboly jako Wild a Scatter aktivují bonusové funkce. Wild nahrazuje běžné symboly a zvyšuje šance na výhru. Tři či více Scatter symbolů spouštějí volná otočení s možností získat další bonusy. Výhry se počítají zleva doprava na přilehlých válcích.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Flux

Flux-uvodni

Flux od Thunderkick je skvělou volbou pro milovníky online slotů. Hra se pyšní jedinečnou grafikou a inovativními herními funkcemi. Bonusové kola a multiplikátory dodávají hře vzrušení. Skvělý zvukový doprovod zajišťuje pohlcující zážitek. Flux je zábavný a obohacující zážitek, který stojí za vyzkoušení.

Hrát