Vesmírná výprava - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Vesmírná výprava – recenze online slotu

Ponořte se do vesmírného dobrodružství s online slotem "Vesmírná výprava". Vyhrajte fantastické ceny při objevování galaktických pokladů, úžasné grafiky a vzrušujících bonusů. Připojte se k posádce a zažijte nezapomenutelné momenty plné adrenalinu a výher!

Vesmírná výprava Informace o hře
Výrobce Apollo
Typ Výherní automat
Výherní linie 27
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 85 - 99 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce, Vesmír
Speciální vlastnosti Wild, Jackpot, Automatická hra

Hra a ovládání online slotu Vesmírná výprava

Hra Vesmírná výprava od Apollo nabízí pět válců a tři řady. K otočení válců stiskněte tlačítko „Spin“. Chcete-li nastavit výši sázky, použijte tlačítka „+“ a „-“. Výherní kombinace tvoří minimálně tři stejné symboly zleva doprava na aktivní výherní linii. Speciální symboly zahrnují Wild, který nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Scatter, a Scatter, který spouští bonusové kolo s bezplatnými otočkami. Výhru můžete zdvojit při hře „Gamble“.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Vesmírná výprava

Vesmírná výprava

Vesmírná výprava od Apollo je poutavý online slot, který hráče vtáhne do fascinujícího světa vesmírného dobrodružství. S úžasnou grafikou a napínavými bonusovými funkcemi tento automat nabízí nezapomenutelný herní zážitek. Vyvážená volatilita zajišťuje, že si hru užijí jak začátečníci, tak i zkušení hráči.

Hrát