Hot Gems - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Hot Gems

Hot Gems je online slot s diamantovými symboly, jde tématem o klasický online automat. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 5x, vyhráváte 100x vsazenou sumu. Sledujte symbol Free Spins objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 15 zatočení zdarma. Výhra spouští Respin, kterým získáte otočení zdarma. Slot Hot Gems má tři hrací řady a pět válců na kterých je 25 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 625 Kč.

Hot Gems Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 25
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 625 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Scatter, Automatická hra

Hra a ovládání online výherního automatu Hot Gems

Z vysoké výhry se na automatu Hot Gems můžete radovat také díky symbolům Wild, Scatter a Free-Spin. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Hot Gems umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 625 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 25 výherních variant.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Hot Gems

Hot-Gems-uvodni

Celkově hodnocení slotu Hot Gems od společnosti Playtech je pozitivní. Hra nabízí poutavou tematiku, kvalitní grafiku a zábavné herní funkce. Hráči mají možnost získat zajímavé výhry a zažít příjemnou herní atmosféru při hledání drahokamů v dolu.

Hrát