Eye of Anubis - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na osmiválcový slot Eye of Anubis

Zahrajte si "Eye of Anubis", strhující online slot plný staroegyptských tajemství! Odhalte poklady ukryté pod záštitou mocného boha Anubisa a prožijte špičkový herní zážitek s bohatými funkcemi a skvělou grafikou. Ponořte se do dobrodružství a objevte své štěstí dnes!

Eye of Anubis Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Počet válců 8
Počet řad 8
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 600 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Respiny, Wild, Automatická hra

Hraní online výherního automatu Eye of Anubis

Hrajte online automat Eye of Anubis od Playtech jednoduše kliknutím na tlačítko "Spin" pro roztočení válců. Vyberte si sázku pomocí tlačítek +/- vedle sázky. Symboly jako Anubis, sfinga a oko vám mohou přinést výhry. Tři nebo více scatter symbolů spustí bonusová kola zdarma. Wild symboly nahrazují všechny ostatní symboly kromě scatter. Nastavte automatické roztočení pomocí funkce Auto Play.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Eye of Anubis

Eye-of-Anubis-uvodni

Slot Eye of Anubis od Playtech je fascinující online hra s egyptským motivem, která nabízí skvělou grafiku a vzrušující herní mechanismy. Symboly bohatství a mystiky starověkého Egypta udržují hráče přilepené k obrazovce. Bonusové funkce a vysoká výherní potenciál zaručují nezapomenutelný zážitek. Doporučeno pro všechny milovníky slotů a egyptské mytologie!

Hrát