Hainan Ice - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Hainan Ice

Zažijte ledově osvěžující dobrodružství s online slotem "Hainan Ice". Prověřte své štěstí na tropickém ostrově Hainan, plném bonusů, výherních kombinací a šťavnatých odměn. Připravte se na mrazivou zábavu!

Hainan Ice Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 25
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 750 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Respiny, Multiplikátor, Wild, Automatická hra

Ovládání online slotu Hainan Ice

Pro hraní online slotu Hainan Ice od Playtech stačí nastavit sázku pomocí tlačítek "+" a "-" a poté stisknout tlačítko "Spin" pro roztočení válců. Symboly, včetně tropického ovoce a ledových kostek, se seřadí na 5 válcích a 25 výherních liniích. Výhry jsou vyplaceny za odpovídající symboly na aktivních liniích zleva doprava. Speciální symboly jako Wild a Scatter aktivují bonusové funkce, včetně bezplatných otočení a multiplikátorů výher.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Hainan Ice

Hainan-Ice-uvodni

Hainan Ice od Playtech je osvěžující online automat, který přináší tropickou atmosféru a pestré grafické zpracování. Atraktivní bonusové funkce a vysoká volatilita zajišťují vzrušující herní zážitek. Tento automat je skvělou volbou pro hráče hledající zábavu a možnost velkých výher.

Hrát