Blazing Bells - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Blazing Bells

Zažijte vzrušení s online automatovou hrou "Blazing Bells"! Tato dynamická hra nabízí ohromující grafiku, jedinečné funkce a šanci na velké výhry. Roztočte válce a nechte zvony přinést vám štěstí a bohatství!

Blazing Bells Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 46656
Počet válců 6
Počet řad 6
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 18 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Automatická hra

Hra a ovládání online slotu Blazing Bells

Blazing Bells je online slot od Playtechu. Hra má 6 válců a až 46,656 výherních linií. Symboly odpovídají aktuálním výherním kombinacím a spouštějí funkce. Klikněte na tlačítko „Spin“ pro začátek hry. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly kromě scatter. Tři nebo více scatter symbolů spouštějí free spins. Funkce kaskádových výher umožňuje další kombinace po každé výhře. Hrajte zodpovědně a určete si své sázky předem.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Blazing Bells

Blazing Bells

Blazing Bells od Playtech je vzrušující online slotová hra nabízející barevné grafiky a inovativní herní mechaniky. Systém výherních kombinací je dynamický a bonusové funkce přináší nečekané zvraty. Hráče baví zejména možnost velkých výher díky multiplikátorům. Tento slot je skutečně vhodný pro milovníky adrenalinových zážitků!

Hrát