Výherní automat Spectra – recenze

"Spectra" je online výherní automat s futuristickým motivem a neonovými symboly. Užívejte si rychlou hru plnou zářivých barev a vzrušujícími bonusovými funkcemi. Získejte štěstí pod duchem spektrálního světa!

Spectra Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 200 Kč
Max. výhra 444 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Deskovky, BAR
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Spectra

Ve hře Spectra od Thunderkicku se točí 5 válců s 30 výherními liniemi. Symboly Wild (W) nahrazují ostatní symboly a pomáhají vytvářet výherní kombinace. Při zobrazení Wild symbolu následuje funkce "Nudge Re-spin" s až 4 opakovanými otočeními. Sázení probíhá tlačítky "+" a "-" a tlačítko "Spin" spouští hru. Výhry se počítají zleva doprava podle výherní tabulky, která uvádí hodnoty všech symbolů.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Spectra

Spectra-uvodni

Hra Spectra od společnosti Thunderkick je vizuálně úchvatná online slotová hra. S minimalistickým designem a futuristickou neonovou grafikou je velmi přitažlivá. Hratelnost je plynulá a bonusové funkce jako Wild Re-spins přidávají na vzrušení. Celkově je to dynamická a zábavná hra, která stojí za vyzkoušení.

Hrát