Retro Rush - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Retro Rush

Vstupte do světa Retro Rush, online výherního automatu plného klasických symbolů a nostalgické grafiky. Užijte si vzrušující hratelnost s bonusovými funkcemi a šancí na velké výhry. Otočte válci a zažijte atmosféru zlaté éry her!

Retro Rush Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 4,5 Kč
Max. sázkat 225 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Dobrodružství
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Retro Rush

Hrajte Retro Rush od Playtech kliknutím na tlačítko "Spin" pro roztočení válců. Symboly musí tvořit výherní kombinace zleva doprava. Použijte tlačítko "+" nebo "-" pro nastavení sázky. Speciální symboly zahrnují Wild, nahrazující jiné symboly, a Scatter, který aktivuje bonusová kola s Free Spins. Výhry se automaticky přičítají k vašemu kreditu. Sledujte výplatní tabulku pro detailní informace o hodnotách symbolů.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Retro Rush

Retro-Rush-uvodni

Retro Rush od poskytovatele Playtech je poutavá online hrací automatová hra, která vás přenese zpět do 80. let s neonovými barvami a futuristickým designem. Nabízí řadu bonusových funkcí, včetně rozšiřujících se symbolů a volných spinů, které zvyšují napětí a šance na výhru. Ideální volba pro milovníky retro stylu.

Hrát