Pirates 2 Mutiny - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Pirates 2 Mutiny – recenze online výherního automatu

Vydejte se na napínavé dobrodružství s online automatem "Pirates 2 Mutiny". Hledejte poklady, bojujte proti nepřátelským pirátům a objevte skryté bonusy. Tento pohlcující herní zážitek vás vtáhne do víru pirátského světa plného akce a překvapení. Připravte se na vzpouru!

Pirates 2 Mutiny Informace o hře
Výrobce Yggdrasil Gaming
Typ Výherní automat
Počet válců 5
Počet řad 5
RTP 96 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 350 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Piráti
Speciální vlastnosti Freespiny, Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu Pirates 2 Mutiny

Spusťte hru Pirates 2 Mutiny od Yggdrasil Gaming a nastavte sázku pomocí tlačítek "+" a "-". Klikněte na tlačítko "Spin" pro roztočení válců. Vytvářejte výherní kombinace spojováním minimálně 6 stejných symbolů ve shluku. Aktivujte speciální funkce jako "Cluster Reactions", "Tsunami", "Mutiny" a roztočení zdarma. Symboly wild nahrazují ostatní symboly a zvyšují šance na výhru. Výhry se počítají automaticky po každém roztočení.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Pirates 2 Mutiny

Pirates-2-Mutiny-uvodni

Pirates 2 Mutiny od Yggdrasil Gaming je fascinující online slot plný dobrodružství. Skvělá grafika, inovativní herní mechanismy a napínavé gameplaye zaručují hodiny zábavy. Skvělá volba pro milovníky pirátské tematiky! Oceňujeme především zajímavé bonusové funkce a velký výherní potenciál.

Hrát