Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Lucky 3

Zažijte vzrušení z "Lucky 3", online výherního automatu plného štěstí a příležitostí! S barevnými symboly a šancí na velké výhry vás tato hra zaručeně vtáhne. Zůstaňte ve střehu pro bonusová překvapení a užijte si každou otočku. Hrajte teď!

Lucky 3 Informace o hře
Výrobce iSoftbet
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 5
Počet řad 5
RTP 97 %
Min. sázka 0,05 Kč
Max. sázkat 5 Kč
Max. výhra 90 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Automatická hra

Hra a ovládání online automatu Lucky 3

Hra Lucky 3 od iSoftbet má 3 válce a 5 výherních linií. Vyberte sázky kliknutím na tlačítka "+" a "-", poté stiskněte tlačítko "Spin". Symboly ovoce přinášejí různé výhry, třešně, citrony a pomeranče jsou základní, meloun má vyšší hodnotu. Chcete-li aktivovat režim automatického hraní, klikněte na "Autoplay". Výhry se počítají zleva doprava. Podívejte se na výplatní tabulku pro podrobnosti o výhrách každého symbolu.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Lucky 3

Lucky 3 uvodni

Online výherní automat Lucky 3 od iSoftbet přináší svěží a barevný herní zážitek. Jednoduchá mechanika a ovocné symboly osloví jak začátečníky, tak i zkušené hráče. Přestože hra postrádá pokročilé bonusové funkce, její přístupnost a zábavný vizuální styl zaručují skvělou zábavu.

Hrát