Galactic Streak - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Galactic Streak – recenze online slotu

Zažijte vesmírné dobrodružství s "Galactic Streak"! Tento online slot nabízí vzrušující herní zážitek s nádhernou galaktickou grafikou, bonusovými koly a vysokými výhrami. Přidejte se dnes a odemkněte tajemství vesmíru! 🚀✨

Galactic Streak Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 4
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 0,2 Kč
Max. sázkat 40 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Vesmír
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje slot Galactic Streak?

Galactic Streak od Playtech je online slot hra se 4 válci a 20 pevnými výherními liniemi. K spinování použijte tlačítko "Spin". Mince můžete nastavit pomocí tlačítek "+" a "-". Symboly zahrnují planety a hvězdy. Tři nebo více stejných symbolů na výherní linii vyhrává. Divoký symbol ("Wild") nahrazuje ostatní symboly a multiplikátor zvyšuje výhry. K dispozici je také funkce "Free Spins". Výhry se vyplácí zleva doprava.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Galactic Streak

Galactic Streak

Galactic Streak od společnosti Playtech je uchvacující online slot se vzrušujícím vesmírným tématem. Hra nabízí úchvatnou grafiku a inovativní herní mechaniky, které udržují hráče v napětí. Bonusové funkce a otočení zdarma přidávají další rozměr zábavy, což činí tento automat ideální volbou pro milovníky vesmírných dobrodružství.

Hrát