Fruity Friends - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Fruity Friends

Objevte sladké odměny v online výherním automatu "Fruity Friends". Kombinace jasných barev a chutné grafiky vás vtáhne do světa ovocných symbolů, které přinášejí nečekané výhry a zábavu. Připojte se nyní a zahrajte si, kde ovocné dobrodružství nikdy nekončí!

Fruity Friends Informace o hře
Výrobce Neogames
Typ Výherní automat
Výherní linie 25
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 93 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 500 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Hraní online automatu Fruity Friends

Chcete-li hrát Fruity Friends, zvolte svoji sázku pomocí tlačítka "+" nebo "-" a klikněte na "Spin" pro roztočení válců. Hra má 5 válců a 25 výherních linií. Symbol Wild nahrazuje ostatní symboly, Scatter aktivuje volné otáčky. Tři a více Scatter symbolů spouštějí bonusovou hru. Výherní kombinace jsou vyhodnoceny zleva doprava. Stiskněte "Autoplay" pro automatické točení válců.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Fruity Friends

Fruity-Friends-uvodni

Fruity Friends od Neogames je zábavný online automat plný veselých ovocných postav. Barevná grafika a jednoduchá hratelnost zajišťují příjemný zážitek. Skvělé bonusové funkce a šance na vysoké výhry udrží hráče v napětí. Tento slot rozhodně stojí za vyzkoušení!

Hrát