Fa Fa Babies - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Fa Fa Babies

Fa Fa Babies je online výherní automat plný zábavy a nadšení! Tento barevný a energický automat nabízí hráčům možnost vyhrát skvělé ceny díky roztomilým dětem a šťastným symbolům. Vyzkoušejte své štěstí a užijte si nezapomenutelný herní zážitek!

Fa Fa Babies Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 200 Kč
Max. výhra 377 600 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Orient
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Fa Fa Babies

Fa Fa Babies od Red Tiger se hraje na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Hráči si nastaví sázku pomocí tlačítek plus a minus. Symboly zahrnují tradiční čínské artefakty a zvířata. Tři nebo více symbolů scatter spustí otáčky zdarma. Wild symbol nahrazuje ostatní symboly pro vytvoření výherních kombinací. Bonusová kola a multiplikátory zvýší vaše výhry. Veškeré výhry se počítají zleva doprava na sousedících válcích.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Fa Fa Babies

Fa Fa Babies uvodni

Fa Fa Babies od Red Tiger je online slotová hra plná roztomilých postaviček a asijské estetiky. Hráče nadchne skvělá grafika a výrazné barvy. Herní funkce jako bonusová kola a multiplikátory přidávají na vzrušení, takže je ideální volbou pro milovníky slotů hledající zábavu a potenciální výhry.

Hrát