Eternal Lady - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Eternal Lady – recenze online slotu

Zahrajte si "Eternal Lady" a ponořte se do okouzlující říše orientálních symbolů a mystiky. Užijte si strhující grafiku, bonusová kola a šanci na velké výhry. Tajemná atmosféra a vzrušující herní zážitek vás pohltí!

Eternal Lady Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 50
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 240 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Orient
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Jackpot, Automatická hra

Ovládání online slotu Eternal Lady

Hrajete online slot Eternal Lady od Playtech tak, že nastavíte svou sázku pomocí tlačítek '+' a '-' a poté stisknete tlačítko 'Spin'. Výherní kombinace tvoří 5 válců a až 50 výherních řad. Symboly zahrnují wild (divoký symbol), scatter (symbol rozptylu) a různé tematické ikony. Tři nebo více scatter symbolů spouštějí volné zatočení. Slot nabízí funkci automatické hry. Výherní kombinace jsou platné zleva doprava.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Eternal Lady

Eternal-Lady-uvodni

Eternal Lady od Playtech je fascinující online herní automat, který vás zavede do světa orientální mystiky. S krásnou grafikou, plynulou hratelností a zajímavými bonusovými funkcemi zaručuje zábavný a obohacující zážitek. Skvělá volba pro hráče hledající kvalitní zábavu v online kasinech.

Hrát