Enchanted Winnings - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Enchanted Winnings

Objevte kouzlo Enchanted Winnings, online slot hry plné magických výher! Prozkoumejte lesy plné kouzelných tvorů a získejte vysoké odměny. Roztočte válce, aktivujte bonusy a užijte si nezapomenutelný herní zážitek. Přidejte se nyní a objevte své tajné poklady!

Enchanted Winnings Informace o hře
Výrobce Neogames
Typ Výherní automat
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 98 Kč
Max. výhra 499 800 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Jídlo
Speciální vlastnosti Respiny, Wild (Wild), Automatická hra, Rychlé zatočení

Jak na online slot Enchanted Winnings?

V online slotu Enchanted Winnings od Neogames začněte výběrem sázky kliknutím na tlačítka "+" a "-". Stisknutím tlačítka "Spin" roztočíte válce. Hra obsahuje různé symboly, včetně wild a scatter, které mohou spustit bonusová kola nebo volná zatočení. Výherní kombinace se tvoří zleva doprava. Výplaty a pravidla najdete v "Výplatní tabulce", kterou otevřete pomocí tlačítka "Info". Užijte si hru a hodně štěstí!

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Enchanted Winnings

Enchanted-Winnings-uvodni

Enchanted Winnings od Neogames je fascinující online automat, který kombinuje magickou grafiku s poutavými bonusovými funkcemi. Hráče vtáhne do kouzelného světa plného kvalitních vizuálů a zvuků. Výherní možnosti a volné spiny zvyšují napětí a poskytují nezapomenutelný herní zážitek. Tento automat je perfektní volbou pro všechny fanoušky magických tematik.

Hrát