Big Bass Bonanza Megaways - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Big Bass Bonanza Megaways

Big Bass Bonanza Megaways je vzrušující online výherní automat, kde hrajete na až 15 625 výherních liniích! Vyplujte na velkou rybářskou výpravu, chytáte obrovské výhry a vyhrávejte bohaté bonusy s každým otočením.

Big Bass Bonanza Megaways Informace o hře
Výrobce Pragmatic Play
Typ Výherní automat
Výherní linie 46656
Počet válců 6
Počet řad 6
RTP 95 - 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 120 Kč
Max. výhra 480 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Sport
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Big Bass Bonanza Megaways?

Big Bass Bonanza Megaways od Pragmatic Play se hraje na 6 válcích s až 117,649 způsoby výhry. Zvolte sázku, stiskněte tlačítko "Spin" a sledujte symboly. Výherní kombinace jsou tvořeny zleva doprava. Tři nebo více scatter symbolů aktivují Free Spins. Po dobu těchto otoček rybář chytá ryby s peněžními výhrami. Funkce Tumble odstraní výherní symboly a místo nich doplní nové. Výhry se automaticky přičtou k vašemu zůstatku.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Apollo Games

    100 Free Spinů za registraci a 100% bonus za první vklad až do výše 5 000 Kč

    V internetovém casinu Apollo Games může každý nově příchozí získat 100 Free Spinů za dokončení registrace a 100% bonus až do výše 5 000 Kč za první vklad. Dále zde každý týden probíhá akce s názvem Hra týdne, díky které může každý hráč získat 3x 250 korun.

Big Bass Bonanza Megaways

Big Bass Bonanza Megaways uvodni

Big Bass Bonanza Megaways od společnosti Pragmatic Play je skvělý online automat, který nabízí intenzivní zábavu a mnoho možností výhry. Inovativní funkce Megaways poskytuje tisíce možností, jak vyhrát, a to díky šesti válce, které mohou mít na každé otočení různý počet symbolů. Alužnost na rybářskou tematiku je dobře provedená a poskytuje uvolňující vizuální zážitek. Tento automat nabízí také velkou škálu sázek, takže je vhodný pro hráče s jakýmkoli rozpočtem. Navíc, volné otočení a bonusové funkce tohoto automatu přidávají na vzrušení a touhu po výhře.

Hrát