Anaconda Uncoiled - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Anaconda Uncoiled – recenze online výherního automatu

Zažijte napětí s online automatovou hrou "Anaconda Uncoiled". Prozkoumejte džungli, objevte skryté poklady a zkroťte obávanou anakondu pro velké výhry. Grafika, zvukové efekty a vzrušující bonusové funkce vás vtáhnou do dobrodružství plného adrenalinu!

Anaconda Uncoiled Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 50
Počet válců 6
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 280 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Přiroda, Aztékové
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání online slotu Anaconda Uncoiled

Chcete-li hrát online automat Anaconda Uncoiled od Playtech, začněte výběrem sázky pomocí tlačítek "+" a "-" v dolní části obrazovky. Poté stiskněte tlačítko "Točit" pro spuštění válců. Pokud získáte výherní kombinaci symbolů na aktivních výherních liniích, získáte odpovídající výhry. K dispozici jsou také speciální symboly, které mohou aktivovat bonusové funkce. Pomocí funkce "Autoplay" můžete nastavit automatičtější točení válců bez přerušení.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Anaconda Uncoiled

Anaconda-Uncoiled-uvodni

Hra Anaconda Uncoiled od Playtech nabízí vzrušující herní zážitek s fascinující grafikou a dynamickými bonusovými funkcemi. Přeměňuje svět online slotů díky své kreativní tematice a plynulým animacím. I když má vysokou volatilitu, potenciální výhry a zábavný gameplay zaručují, že stojí za vyzkoušení.

Hrát