5 Fruits - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat 5 Fruits – recenze online slotu

Objevte šťavnatou zábavu s online výherním automatem "5 Fruits". Tento barevný a zábavný slot přináší pět různých druhů ovoce, skvělé výhry a vzrušující herní zážitek přímo na vašem zařízení. Otočte válci a ochutnejte štěstí s "5 Fruits"!

5 Fruits Informace o hře
Výrobce Adell
Typ Výherní automat
Výherní linie 17
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 90 - 99 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 500 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild (Joker), Jackpot, Automatická hra

Hra a ovládání online výherního automatu 5 Fruits

5 Fruits od poskytovatele Adell je online výherní automat, kde hráči otáčí pěti válci s různými ovocnými symboly. Výhry získáte kombinací stejných symbolů na jedné z 5 výherních linií. Tlačítko "Spin" spouští otáčení válců, "Bet" nastavuje sázku a "Autoplay" umožňuje automatické otáčení. Symboly Scatter aktivují volné otočení a speciální Wild nahrazuje jiné symboly k vytvoření výherní kombinace.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Synottip

    300 Kč za vytvoření a ověření účtu plus 100% bonus za první vklad až do 50 000 Kč a až 300 volných zatočení zdarma

    V internetovém casinu sázkové kanceláře Synottip získá každý nový hráč 500 korun za vytvoření a ověření účtu. Dále lze získat 100% bonus až do výše 50 000 Kč za první provedený vklad. Dále může každý nově příchozí získat až 300 volných zatočení zdarma.

5 Fruits

5 Fruits uvodni

Online slot 5 Fruits vytvořený firmou Adell má uživatelsky přívětivé rozhraní a obrovskou zábavnost. Tento výherní automat přináší koncept ovoce na novou úroveň s vynikající grafikou a poutavými zvukovými efekty. S různými funkcemi, včetně bonusových kol a štědrostí výplat, poskytuje hráčům nekonečné možnosti výhry. Navíc je k dispozici také na mobilních zařízeních, což umožňuje hráčům užívat si zábavu kdekoli. Zvláštní zmínku si zaslouží jeho plynulý chod a vysoká míra návratnosti pro hráče, což z něj dělá atraktivní volbu pro milovníky online automatů.

Hrát