Hot Gems Xtreme - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis šestiválcového slotu Hot Gems Xtreme

Objevte vzrušující dobrodružství s online slotem "Hot Gems Xtreme"! Těšte se na neuvěřitelné animace, lukrativní bonusy a šanci na velké výhry. Různorodé symboly diamantů a drahokamů vám zajistí nezapomenutelný herní zážitek. Připravte se na spalující zábavu!

Hot Gems Xtreme Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 4096
Počet válců 6
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázkat 48 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Hot Gems Xtreme?

Hrajte Hot Gems Xtreme od Playtech tak, že vyberete svou sázku pomocí tlačítek '+' a '-'. Stiskněte tlačítko 'Spin' nebo 'Auto Play' pro spuštění válců. Vyzbrojte se Wild a Scatter symboly pro vyšší výhry. Vítězné kombinace jsou tvořeny přistáním odpovídajících symbolů na sousedních válcích zleva doprava. Funkce kaskádových válců odstraňuje výherní symboly a nahrazuje je novými, čímž umožňuje další možné výhry.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Hot Gems Xtreme

Hot-Gems-Xtreme-uvodni

Hot Gems Xtreme od Playtech je vzrušující online výherní automat s těžební tematikou. Hra nabízí dynamickou grafiku, plynulou hratelnost a atraktivní bonusové funkce. Skvělé pro hráče, kteří hledají adrenalinový zážitek s potenciálně vysokými výhrami. Celkově přináší unikátní zážitek v kombinaci s moderním designem.

Hrát