Haul of Hades - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Haul of Hades

Zažijte tajemný svět řecké mytologie s "Haul of Hades"! Tato online hrací automat přináší bohaté odměny s bohy, kteří vládnou podsvětí. S úžasnou grafikou a vzrušujícím gameplayem, Haul of Hades nabízí nezapomenutelný herní zážitek plný výher a dobrodružství.

Haul of Hades Informace o hře
Výrobce Novomatic
Typ Výherní automat
Výherní linie 40
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 200 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Mytologie
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild (Haul of Hades), Automatická hra

Hra a ovládání online automatu Haul of Hades

Haul of Hades je online automat od Novomatic. Hrajete na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Vyberte sázku a stiskněte tlačítko "Start". Výherní kombinace se vyplácejí zleva doprava. Symboly Wild nahrazují všechny ostatní kromě Scatter. Tři nebo více Scatter symbolů aktivují bezplatná otočení. Tlačítko "Gamble" umožňuje riskovat výhry pro zvětšení. Stiskněte "Collect" pro sbírání výher. Hodně štěstí!

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Haul of Hades

Haul-of-Hades-uvodni

Haul of Hades od Novomatic je strhující online automat, který vás zavede do mýtického světa gréckých božstev. S působivou grafikou a dynamickými bonusovými funkcemi nabízí nezapomenutelný herní zážitek. Hra kombinuje napětí a možnosti vysokých výher, což ji činí oblíbenou mezi hráči všech úrovní.

Hrát