Dragon Spark - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Dragon Spark

Objevte kouzlo ohnivých draků ve hře "Dragon Spark"! Vydejte se na epickou cestu plnou výherních kombinací, bonusových kol a speciálních funkcí, které rozproudí vaši fantazii. Zažijte napětí hry a ulovte zářivé poklady ukryté mezi plameny pradávných tvorů.

Dragon Spark Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 3125
Počet válců 5
Počet řad 5
RTP 96 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Fantasy, Diamanty, Draci
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Multiplikátor, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Dragon Spark?

Dragon Spark od Playtech: Nastavte sázku pomocí tlačítek + a -. Klikejte na otočit (Spin) ke spuštění hry. Vyhrajte kombinací alespoň tří stejných symbolů zleva doprava na aktivních výherních liniích. Symboly Wild nahrazují ostatní kromě Scatter. Tři a více Scatter symbolů spouštějí Zatočení zdarma. Speciální funkce zahrnují Multipliery a Exploding Wins. Auto Play umožňuje automatické otočení. Každou výhru můžete vsadit v Gamble hře.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Dragon Spark

Dragon-Spark-uvodni

Dragon Spark od Playtech přináší ohromující vizuální efekty a napětí díky svým dynamickým měnícím se válcům a inovativním funkcím. S těmito prvky je každé roztočení plné napětí a nových výherních možností. Fanoušci fantasy tematických slotů si tuto hru jistě oblíbí pro její vzrušující hratelnost a možnost vysokých výher.

Hrát