Highway Kings - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Zkušenosti s pětiválcovým slotem Highway Kings

Online slot Highway Kings se funkčností řadí mezi old school online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je sport. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 5x výši vaší sázky. Výherní automat Highway Kings nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 9 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 4,5 Kč a maximálně až 180 Kč.

Highway Kings Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 9
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 4,5 Kč
Max. sázkat 180 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Závody
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Ovládání online slotu Highway Kings

Výhry na online automatu Highway Kings vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Highway Kings umožní nastavit rozpětí sázky 4,5 až 180 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Highway Kings poskytnou až 9 výherních variant.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Highway Kings

Highway-Kings-uvodni

Highway Kings je vhodný pro hráče, kteří preferují jednoduché a klasické automaty s tématem kamionů. Grafika a zvukové efekty jsou průměrné, ale bonusová funkce může přinést zvýšení vzrušení a potenciální výhry.

Hrát