Plenty O Fortune - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Plenty O Fortune

Objevte bohatství v online automatu "Plenty O Fortune". Tento poutavý slot přináší zábavu s irskou tématikou, kde skřítci a hrnce zlata čekají na vaše štěstí. Vychutnejte si vzrušující bonusy a šanci vyhrát velké odměny!

Plenty O Fortune Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 92 %
Min. sázka 0,1 Kč
Max. sázkat 8 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Irsko
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Jak se hraje automat Plenty O Fortune?

Chcete-li hrát online slotovou hru Plenty O Fortune od Playtech, začněte nastavením sázky pomocí tlačítek +/- u "Line Bet". Pro otočení válců stiskněte tlačítko "Spin" nebo zvolte "Autoplay" pro automatické otočení. Hrajete na 5 válcích s různými symboly jako Wild, Scatter a bonusové symboly, které mohou spustit speciální funkce. Cílem je získat výherní kombinace zleva doprava. Výhry a pravidla naleznete v "Paytable".

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Plenty O Fortune

Plenty-O-Fortune-uvodni

Plenty O Fortune od Playtech je zábavný online výherní automat plný kouzelných irských symbolů a skvělých bonusových funkcí. Hráči ocení jeho barevnou grafiku a lákavé výhry. Rozhodně stojí za vyzkoušení pro všechny milovníky slotů vyhledávající dobrodružství a šanci na bohatství.

Hrát