Pumpkin Bonanza - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Online slot Pumpkin Bonanza – recenze online automatu

Zažijte napínavou dobrodružnou jízdu s online slotem "Pumpkin Bonanza"! Užijte si skvělou grafiku, tajemné dýně a spoustu bonusů, které vás přivedou k velkým výhrám v této jedinečné halloweenské hře.

Pumpkin Bonanza Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 600 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Halloween
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Pumpkin Bonanza

Pumpkin Bonanza je online slot od Playtech. Hra se hraje na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Klikněte na tlačítko Spin pro zatočení válců, vyberte sázku pomocí -/+ tlačítek. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly kromě Scatter. Funkce Bonanza Spins se aktivuje, když se symbol Wild objeví na první nebo poslední linii. Scatter symboly spouští 10 bezplatných otoček. Všechny výhry se vyplácejí pouze zprava doleva a zleva doprava.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Pumpkin Bonanza

Pumpkin-Bonanza-uvodni

Pumpkin Bonanza od Playtech je poutavý online výherní automat s podzimní tématikou. Hra nabízí zábavnou grafiku a dynamiku s bonusovými funkcemi, které zvyšují napětí. Pro hráče, kteří hledají pohlcující zážitek s vysokou šancí na výhru, je Pumpkin Bonanza skvělou volbou. Vhodné pro milovníky hracích automatů.

Hrát