Pink Elephants - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Pink Elephants – recenze

Ponořte se do světa mystiky s online slotem "Pink Elephants"! Zažijte vzrušující dobrodružství plné růžových slonů, velkolepých bonusů a nečekaných výherních kombinací. Připraveno pro milovníky vzrušení a exotiky.

Pink Elephants Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 4096
Počet válců 6
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 50 Kč
Max. výhra 410 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Hra a ovládání online slotu Pink Elephants

Hra Pink Elephants od Thunderkick se hraje na 6 válcích a nabízí 4096 výherních způsobů. K sázce slouží tlačítko 'Bet', roztočení válců aktivujete 'Spin'. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly kromě Scatter. Tři nebo více Scatter symbolů aktivují volné otočky, při kterých sbíráte arašídy pro vyšší výhry. Výhry se počítají zleva doprava. Výplaty a význam jednotlivých symbolů naleznete v tabulce výplat přístupné přes 'Paytable'.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Pink Elephants

Pink-Elephants-uvodni

Pink Elephants od Thunderkick je brilantní online automat s jedinečným designem a poutavými funkcemi. Nabízí až 4096 výherních linií a pestrou grafiku plnou zábavných efektů. Bonusové hry a speciální symboly zvyšují šance na vysoké výhry, což činí tento automat atraktivní volbou pro všechny hráče.

Hrát