Lava Lava - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Lava Lava – recenze online výherního automatu

Lava Lava: Vstupte do světa žhnoucích sopek a objevte skryté poklady! Tento online automat nabízí vzrušující grafiku, dynamické herní prostředí a šanci na velké výhry. Jste připraveni čelit lávovým proudům a stát se vítězem?

Lava Lava Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 15
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 90 - 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 50 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Aztékové
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Hraní výherního automatu Lava Lava

Chcete-li hrát Lava Lava od Thunderkick, nastavte sázku kliknutím na tlačítko "Sázka". Poté stiskněte tlačítko "Spin" pro roztočení válců. Získáte výhry spojováním 3 nebo více stejných symbolů na výherních liniích. Symbol Wild nahrazuje všechny běžné symboly kromě Scatter. Tři nebo více Scatter symbolů spouští volné otočky. Různé tlačítka umožňují přístup k tabulce výplat a nastavení hry.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Lava Lava

Lava-Lava-uvodni

Lava Lava od Thunderkick je vzrušující online automat, který hráče okamžitě vtáhne díky atraktivní grafice a dynamickým funkcím. S motivem sopečných erupcí a lavové tematiky nabízí nejen vizuální podívanou, ale i pohlcující herní zážitek. Perfektní volba pro hráče hledající zábavu a potenciál vysokých výher.

Hrát