Gods of Rock! - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Gods of Rock!

Gods of Rock! je online výherní automat plný energie, kde se setkáte s legendárními rockovými bohy! Úžasná grafika, skvělé zvukové efekty a obrovské výhry vás vtáhnou do světa rockové muziky jako nikdy předtím! Připravte se na nezapomenutelný herní zážitek!

Gods of Rock! Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Počet válců 6
Počet řad 5
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 25 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Hudba
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Gods of Rock!?

Hra Gods of Rock! od Thunderkick se hraje na automatě o 5 válcích a 4 řadách s 20 výherními liniemi. Použijte tlačítka "+/-" k nastavení sázky a tlačítko "Spin" pro spuštění válců. Symboly Wild nahrazují všechny symboly kromě Scatter. Scatter symboly spouštějí funkci bezplatných otočení. Výherní kombinace se tvoří shodou tří nebo více symbolů na sousedních válcích zleva doprava. Výhry se automaticky přičítají k vašemu zůstatku.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Gods of Rock!

Gods-of-Rock-uvodni

Gods of Rock! od Thunderkick nabízí adrenalinovou jízdu plnou božských riffů a výher. Skvělá grafika, dynamická hudba a vzrušující bonusové funkce činí tuto hru neodolatelnou pro milovníky online slotů i rockové hudby. Připravte se na epickou show!

Hrát