Crazy 7 - Hraj hned a hraj zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze tříválcového automatu Crazy 7

Crazy 7 je vzrušující online výherní automat se třemi válci a sedmičkovým motivem. Tato hra nabízí dynamickou grafiku a skvělé šance na výhru, které vás udrží v napětí a zábavě. Připravte se na nezapomenutelné herní zážitky!

Crazy 7 Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 3
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 300 Kč
Max. výhra 40 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma BAR
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Crazy 7?

Crazy 7 od Playtech je jednoduchý online automat s 3 válci a 1 výherní linií. Hráči si vyberou českými korunami nebo kredity sázku pomocí tlačítek "+" a "-". Symboly se skládají z červených, modrých a zelených sedmiček. Kliknutím na "Spin" se válce roztočí, a když se na výherní linii objeví kombinace stejných sedmiček, hráč vyhrává odpovídající výplatu podle tabulky výher. Funkce "Autoplay" umožňuje automatické točení válců.

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Crazy 7

Crazy-7-uvodni

Crazy 7 od Playtech je retro online automat, který nabízí jednoduchý herní zážitek s klasickými ovocnými symboly a třemi válci. Tato hra připomíná původní mechanické sloty, což může oslovit milovníky nostalgických her, ale pro hráče hledající modernější prvky může být příliš základní.

Hrát