Recenze pětiválcového automatu Bombs

Zažijte vzrušení s online automatem "Bombs". Roztočte válce plné výbušných symbolů a získejte skvělé výhry. Aktivujte speciální funkce, jako jsou náhodné bomby a bonusová kola, pro ještě větší zábavu. Užijte si napětí a příležitost vyhrát velké ceny!

Bombs Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 7
RTP 97 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázkat 750 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Piráti
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu Bombs

Hrací automat Bombs od společnosti Playtech má 5 válců a 20 výherních linií. K výhrám stačí kombinace 3 nebo více stejných symbolů na sousedních válcích zleva doprava. Tlačítko "Spin" roztočí válce, tlačítko "Autoplay" umožňuje automatické otáčení. Symboly bomb aktivují speciální funkce a scatter symboly spouštějí volné otočky. Hráči mohou upravit své sázky pomocí tlačítek "+" a "-".

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Bombs

Bombs-uvodni

Hra Bombs od Playtech je pestrobarevná online slotová hra plná explozivních funkcí a výherních možností. S pěti válci a deseti výherními liniemi nabízí vzrušující herní zážitek doplněný o bonusové prvky, které hráče udrží ve víru akce. Grafika a zvukové efekty dodávají hře správný šmrnc a celkově je velmi zábavná.

Hrát