Recenze online slotu 4Squad

4Squad je online slotová hra plná akce a dobrodružství. Vydejte se na napínavou cestu s čtyřmi superhrdiny a vyhrajte velkolepé odměny. Užijte si unikátní funkce, bonusové kola a napínavou grafiku, která vás vtáhne do fantastického světa 4Squad.

4Squad Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Počet válců 7
Počet řad 6
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 400 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy
Speciální vlastnosti Automatická hra

Hraní online automatu 4Squad

Chcete-li hrát 4Squad od Red Tiger, nastavte svou sázku pomocí tlačítka "+" nebo "-" a stiskněte tlačítko "Spin" pro roztočení válců. Výhry vznikají shlukem alespoň 5 stejných symbolů. Aktivujete speciální schopnosti jednotlivých hrdinů shromažďováním vítězných symbolů v jejich barvě. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní symboly. Automatická hra je k dispozici pomocí tlačítka "Auto". Konec hry tlačítkem "Stop".

Screenshoty slotu

Kde hrát tuto hru?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

4Squad

4Squad uvodni

4Squad od Red Tiger je fascinující slot hra, která vyniká svým brilantním grafickým zpracováním a dynamickými funkcemi. Hráči ocení unikátní superhrdinskou tematiku a atraktivní bonusy, které udržují hru napínavou. Pro fanoušky online slotů je 4Squad skutečným skvostem, který stojí za vyzkoušení.

Hrát